Otrzymaliśmy podziękowania

Image module

Jest nam niezmiernie miło, że w ostatnim tygodniu otrzymaliśmy podziękowania dla naszego szpitala za trud i serce włożone w walkę o zdrowie pacjentów z COVID-19 od Rady Społecznej wraz z jej Przewodniczącym – Starostą Zielonogórskim Krzysztofem Romankiewiczem.

Kilkanaście miesięcy temu stanęliśmy przed wielkim wyzwaniem, na które nikt nie był przygotowany. I choć wielu ta sytuacja przytłoczyła, to jesteśmy dumni, że daliśmy radę i że nasze starania zostały zauważone.

Walka z pandemią koronawirusa jest szczególnie trudnym wyzwaniem dla służby zdrowia. Lekarze i pielęgniarki są na pierwszej linii frontu walki o nasze zdrowie i życie, jednocześnie codziennie narażają swoje zdrowie.

W naszym szpitalu pracują też setki innych pracowników: ratowników, diagnostów laboratoryjnych, rehabilitantów, techników,  pracowników administracji i obsługi. To dzięki ich pomysłom i zaangażowaniu opracowaliśmy własny system, który zmniejsza ryzyko zakażenia koronawirusem, a dzięki temu zarówno medycy, jak i pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.

Nie wiadomo jak długo potrwa walka z koronawirusem, dlatego bardzo prosimy Wszystkich o cierpliwość i solidarność, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile.

Świadomość, że nie zostaliśmy sami w tym trudnym czasie dodaje sił.

Raz jeszcze dziękujemy!

Skip to content