Nabór na stanowisko Kierownika i Lekarzy Oddziału Klinicznego Endoskopii Ginekologicznej i Położnictwa

Image module

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie ogłasza nabór na stanowisko Kierownika i Lekarzy Oddziału Klinicznego Endoskopii Ginekologicznej i Położnictwa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie.

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z wymaganiami w zakresie posiadanych kwalifikacji oraz dokumentacji na stronie bip szpitala: https://bip.wrota.lubuskie.pl/spzoz_sulechow/wakaty/2/status/ oraz kontakt z Działem Kadr  nr tel.: 797 606 258  e-mail: kadry@spzozsulechow.med.pl.

Szpital w Sulechowie jest przyjaznym szpitalem dla pacjenta, Oddział  Kliniczny Endoskopii Ginekologicznej i Położnictwa od października 2008 roku posiada II stopień referencyjny. Oddział jest wyposażony w sprzęt standardowy i ponadstandardowy. Od października 2019 roku świadczymy usługi w zakresie koordynowanej opieki nad kobietą w ciąży na II lub III poziomie opieki perinatalnej.

W rankingu przeprowadzonym w 2021 roku przez Gazetę Lubuską w zakresie „Gdzie rodzić w Lubuskim?” – to nasza lecznica została wskazana do najlepiej ocenianych w zakresie opieki okołoporodowej.

Skip to content