Kawiarenka Zdrowia już 17 marca !

Kawiarenki Zdrowia to cykl marcowych wydarzeń w 8 lubuskich szpitalach, których celem jest podniesienie świadomości o profilaktyce i własnym dobrostanie. Kawiarnia przecież każdemu kojarzy się dobrze – stąd idea utworzenia kawiarenek w szpitalach. „Biała sobota” i „biała niedziela” to również hasła, które w ostatnich latach utrwaliły się w społecznym odbiorze, dlatego łączymy dwa w jednym!

Dodatkowo marzec to idealna pora, by zadbać o zdrowie. Profilaktyka polega właśnie na tym, żeby badać się zanim cokolwiek nam dolega. Jest wiele chorób, które nie dają na początku żadnych objawów, a wykryte w porę – są całkowicie uleczalne.

W naszym szpitalu już 17 marca jesteśmy do dyspozycji pacjentów w holu głównym, przy rejestracji w godz. 10.-14.00.

Będą robione podstawowe badania – badania cukru, spirometrię. Zapraszamy przyszłych rodziców, chcemy pokazać, że w naszym szpitalu można przyjaźnie rodzić, jest piękny oddział ginekologii, który pokażemy, oprowadzimy, porozmawiamy z położnymi.

Będą onkolodzy, dietetyk, która udzieli porad żywieniowych, będą fizjoterapeuci, ratownicy medyczni, którzy udzielą instruktażu pierwszej pomocy. .  

Źródło :

https://lubuskie.pl/wiadomosci/21904/juz-w-marcu-biale-weekendy-w-lubuskich-szpitalach

Skip to content